Εκτύπωση

ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ 2020

 

ΑΓΓΕΛΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ )
ΑΓΓΕΛΟΣ Π. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ - ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ. ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ( ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)
ΑΛΙΚΗ Π. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΤΕΦΑΑ)
ΑΝΝΑ Μ. ΝΟΜΙΚΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ)
ΑΝΤΩΝΗΣ Κ. ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ζ. ΧΗΜΕΙΑΣ (ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ)
ΑΦΡΟΔΙΤΗ Σ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ(ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΒΑΣΙΛΗΣ Κ. ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ (ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΒΑΣΙΛΗΣ Μ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)
ΒΕΝΙΑ Κ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Γ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΝΝΗΣ Κ. ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)
ΓΙΑΝΝΗΣ Μ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ - ΣΥΡΟΣ)
ΓΙΟΥΛΗ Α. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΓΙΩΡΓΟΣ Δ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΓΙΩΡΓΟΣ Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)
ΓΙΩΡΓΟΣ Π. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ)
ΓΙΩΤΑ Θ. ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΩΓΩ Χ. ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ<ΣΠΟΥΔΩΝ ( ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Λ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΔΙΟΝΥΣΗΣ Γ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΙΟΝΥΣΙΑ Κ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΕΥΤΥΧΙΑ Α. ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΖΗΝΑ Δ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΑΘΗΝΑ)
ΘΑΝΟΣ Τ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΘΕΟΔΩΡΑ Ζ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ -ΡΟΔΟΣ)
ΙΩΑΝΝΑ Μ. ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ - ΧΙΟΣ)
ΙΩΑΝΝΑ Μ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΚΟΣΜΑΣ Φ. ΦΥΣΙΚΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝ/ΝΑ Η. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΛΥΔΙΑ Θ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ)
ΜΑΝΟΣ Λ. ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ)
ΜΑΡΙΑ Π. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΡΙΑΝΝΑ Λ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΡΙΟΣ<Κ. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ - ΣΠΑΡΤΗ)
ΜΙΛΕΝΑ Α. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)
ΝΑΤΑΛΙΑ Σ. ΝΟΜΙΚΗ (ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΝΙΚΟΣ Κ. ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΝΟΝΗ Μ. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ)
ΞΕΝΙΑ Μ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΜΠ - ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Τ. ΓΕΩΠΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ)
ΠΕΡΙΚΛΗΣ Π. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)
ΠΕΤΡΟΣ Γ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΣΤΕΛΙΟΣ Μ. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ -ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΤΕΛΛΑ Α. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΧΑΡΗΣ Μ. ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ - ΣΠΑΡΤΗ)
ΧΛΟΗ Δ. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΧΡΗΣΤΟΣ Κ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΔΗΜΟΚΤΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ- ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΡΙΣΤΙΝΑ Φ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΑΘΗΝΑΣ)
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Μ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ)

 

ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ 2018

 

ONOMATΕΠΩΝΥΜΟ  ΣΧΟΛΗ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Κ. ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΕΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ    
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ,ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩ ΥΓΕΙΑΣ,ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΣΚΑΡ Α. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ    
ΑΣΗΜΩΤΟΥ Μ. ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΕΝΕΤΗΣ Χ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΒΗΧΟΥ Χ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ    
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ν. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΚΙΟΚΑ Α. ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΠΘ    
ΓΡΙΒΑ Α. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ    
ΓΚΟΥΖΙΩΤΗ Α. ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΕΝΤΙΣΤΟΣ Γ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ Κ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ Α. ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ    
ΚΩΣΤΑΚΗ Δ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ                     ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΑΥΡΙΚΗ Ε. ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ    
ΜΟΣΧΟΣ Μ. ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΠΕΖΟΥ Σ. ΝΟΜΙΚΗ ΕΚΠΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΠΟΝΤΙΝΗ Κ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΓΚΑΛΟΣ Δ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ Ι. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ Χ. ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ Α. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ    
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ Ν. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΠΟΝΤΙΚΟΥ Δ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ    
ΣΑΚΑΛΗΣ Β. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ Τ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ                           ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ Γ. ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ Κ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΖΙΡΩΝΗ Α. ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΕΚΠΑ
ΤΖΙΡΩΝΗΣ Π. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
ΦΟΥΣΚΑ Β. ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ Α. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΠΕΙ

 

ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ 2017

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΧΟΛΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΜΗΜΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΛΕΞΑΤΟΥ ΓΚΟΛΦΩ ΤΜΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΛΕΞΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ,ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΜΗΜΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΣΗΜΩΤΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)
ΓΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΜΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΑΦΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΙΡΗ ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΖΑΠΑΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΜΗΜΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΜΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΜΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΙΟΗΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΗΛΕΛΛΗ ΛΥΔΙΑ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΦΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΠΘ
ΚΑΝΤΕΜΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΜΑΓΓΕΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΧΙΟΣ)
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΚΑΤΑΒΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΜΑΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΚΟΤΣΙΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΧΙΟΣ)
ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΒΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΜΟΥΣΑΙ ΤΖΟΝΑ ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΚΟΥΒΟΥΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
ΜΠΑΝΤΕΛΗ ΕΛΙΑ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΜΠΟΛΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
MOΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΗΒΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ(ΒΟΛΟΣ)
ΝΑΣΛ ΠΑΚ ΑΡΗΣ ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΣΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΜΗΜΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΒΙΔΑΣ ΧΑΡΗΣ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΕΝΤΖΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑ
ΛΙΒΑΔΑ ΑΛΙΚΗ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΛΟΥΚΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ ΤΜΗΜΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΛΕΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΜΗΜΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΙΤΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ (ΛΑΜΙΑ)
ΣΟΥΜΠΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΧΙΟΣ)
ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟ
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΕΛΕΟΥΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΜΗΜΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΟΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ(ΠΥΡΓΟΣ)
ΧΡΟΝΗ ΙΝΩ ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ 2016

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΧΟΛΗ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ -ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)
ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΚΙΟΚΑ ΝΑΥΣΙΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΟΥΖΙΩΤΗ ΒΙΒΗ ΝΟΜΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
ΔΕΠΑΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΕΡΒΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΚΑΜΗΛΕΛΗ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ -ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΔΩΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΥΚΛΑΡΗ ΜΑΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΥ
ΛΑΒΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΗΤΣΑΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΙΖΙΑ ΚΑΣΠΕΡ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΟΠΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΟΓΙΣΤΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΕΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΜΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΧΙΟΣ)
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΜΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΧΙΟΣ)
ΠΙΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΥΡΙΑΜ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΦΟΥΡΛΑ ΦΙΛΙΩ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΝΟΜΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΜΠΕΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ-ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
%MCEPASTEBIN%